2009- podsumowanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 27: | Linia 27: | ||
|''[[Magdalena Boczarska]] - "[[Idealny facet dla mojej dziewczyny]]" | |''[[Magdalena Boczarska]] - "[[Idealny facet dla mojej dziewczyny]]" | ||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_idealny_facet_dla_mojej_dziewczyny-3.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Magdalena_Boczarska_idealny_facet_dla_mojej_dziewczyny-3.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Sonia_Bohosiewicz_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Sonia Bohosiewicz]] - "[[Balladyna]]" | |||
|[[Grafika:Sonia_Bohosiewicz_balladyna.jpg|thumb|left|]] | |||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Anna_Dereszowska_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |[[Grafika:Anna_Dereszowska_01.jpg|100 px|thumb|left]] | ||
Linia 35: | Linia 39: | ||
|''[[Adrianna Dzikowska]] - "[[Rewers]]" | |''[[Adrianna Dzikowska]] - "[[Rewers]]" | ||
|[[Grafika:Adrianna_Dzikowska_rewers_1.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Adrianna_Dzikowska_rewers_1.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Olga_Frycz_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Olga Frycz]] - "[[Wszystko co kocham]]" | |||
|[[Grafika:Olga_Frycz_wszytsko_co_kocham_1.jpg|thumb|left|]] | |||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Roma Gasiorowska_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |[[Grafika:Roma Gasiorowska_01.jpg|100 px|thumb|left]] |
Wersja z 19:56, 3 sty 2010
Przegląd scen rozbieranych w filmach kinowych z 2009 roku:
Przegląd scen rozbieranych w premierowych emisjach telewizyjnych lub internetowych z 2009 roku:
Przegląd scen rozbieranych w premierach DVD (zrealizowanych przed 2009):
Przegląd innych scen rozbieranych dodanych do nudografii w 2009 roku:
Rozbierane sesje fotograficzne osób z naszej bazy w 2009 roku:
![]() |
Anna Mucha - "Playboy polski" | ![]() |
![]() |
Karolina Nolbrzak - "Playboy polski" | ![]() |
![]() |
Joanna Krupa - "Playboy USA" | ![]() |
![]() |
Małgorzata Bela - "Self Service" | ![]() |
![]() |
Małgorzata Bela - "I-D" | ![]() |
![]() |
Małgorzata Bela - "Vogue" | ![]() |
![]() |
Katarzyna Chorzępa - "CKM" | ![]() |
![]() |
Iga Wyrwał - "Playboy polski" | ![]() |
![]() |
Iga Wyrwał - "Loaded" | ![]() |
![]() |
Iga Wyrwał - "CKM" | ![]() |
![]() |
Iga Wyrwał - "Nuts" | ![]() |