Sceny rozbierane - rekordzistki: Różnice pomiędzy wersjami
(→II) |
(→IV) |
||
(Nie pokazano 83 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
{| | {| | ||
|[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''44''' | ||
|[[Maria Probosz]] | |[[Maria Probosz]] | ||
| | | | ||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|[[Michalina Olszańska]] | |[[Michalina Olszańska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''41''' | |||
|[[Magdalena_Boczarska]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Katarzyna Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''38''' | ||
|[[Katarzyna Figura]] | |[[Katarzyna Figura]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''33''' | |||
|[[Joanna Pacuła]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Magdalena_Cielecka_06.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''32''' | |||
|[[Magdalena Cielecka]] | |||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Julia_Kijowska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''32''' | |||
|[[Julia Kijowska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''32''' | |||
|[[Agnieszka Grochowska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''31''' | |'''31''' | ||
|[[Ewa Gawryluk]] | |[[Ewa Gawryluk]] | ||
| | |- | ||
|[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''31''' | |'''31''' | ||
|[[Grażyna Szapołowska]] | |[[Grażyna Szapołowska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Ewa_Skibinska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''31''' | |'''31''' | ||
|[[ | |[[Ewa Skibińska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''27''' | ||
|[[Anna Dymna]] | |[[Anna Dymna]] | ||
| | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
---- | ---- | ||
Linia 60: | Linia 59: | ||
|'''38''' | |'''38''' | ||
|[[Michalina Olszańska]] | |[[Michalina Olszańska]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''35''' | |||
|[[Magdalena Boczarska]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''33''' | ||
|[[Katarzyna Figura]] | |[[Katarzyna Figura]] | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''29''' | ||
|[[Joanna Pacuła]] | |[[Joanna Pacuła]] | ||
| | | | ||
Linia 78: | Linia 78: | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''25''' | ||
|[[Maria Probosz]] | |[[Maria Probosz]] | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_011.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''22''' | |||
|[[Agnieszka Grochowska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Agata_Buzek_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''21''' | |||
|[[Agata Buzek]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''19''' | |'''19''' | ||
|[[Ewa Gawryluk]] | |[[Ewa Gawryluk]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''19''' | |||
|[[Anna Dymna]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika:Krystyna_Janda_011.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Krystyna_Janda_011.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''19''' | ||
|[[ | |[[Krystyna Janda]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Karolina_Gruszka_011.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''18''' | |'''18''' | ||
|[[Karolina Gruszka]] | |[[Karolina Gruszka]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Annamaria_Sieklucka_02.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''18''' | ||
|[[ | |[[Anna Maria Sieklucka]] | ||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
---- | ---- | ||
Linia 128: | Linia 123: | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Maria_Probosz_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''22''' | ||
|[[Maria Probosz]] | |[[Maria Probosz]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Cielecka_06.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Magdalena_Cielecka_06.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''21''' | ||
|[[Magdalena Cielecka]] | |[[Magdalena Cielecka]] | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Ewa_Skibinska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''20''' | |||
|[[Ewa Skibińska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''19''' | |'''19''' | ||
Linia 141: | Linia 139: | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''18''' | ||
|[[Katarzyna Śmiechowicz]] | |[[Katarzyna Śmiechowicz]] | ||
| | |- | ||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''17''' | ||
|[[Anna Dymna]] | |[[Anna Dymna]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''17''' | |||
|[[Agnieszka Grochowska]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika:Michalina_Olszanska_05.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Michalina_Olszanska_05.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''16''' | |'''16''' | ||
|[[Michalina Olszańska]] | |[[Michalina Olszańska]] | ||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Linia 187: | Linia 175: | ||
|'''14''' | |'''14''' | ||
|[[Krystyna Janda]] | |[[Krystyna Janda]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_011.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''13''' | |||
|[[Agnieszka Grochowska]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''12''' | ||
|[[Anna Dymna]] | |[[Anna Dymna]] | ||
| | |||
|- | |||
|[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''11''' | |'''11''' | ||
|[[Joanna Pacuła]] | |[[Joanna Pacuła]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Michalina_Olszanska_05.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Michalina_Olszanska_05.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''11''' | |'''11''' | ||
|[[Michalina Olszańska]] | |[[Michalina Olszańska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Maja_Ostaszewska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''11''' | |||
|[[Maja Ostaszewska]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Karolina_Gruszka_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Karolina_Gruszka_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''10''' | |'''10''' | ||
|[[Karolina Gruszka]] | |[[Karolina Gruszka]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Malgorzata_Braunek_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''10''' | ||
|[[ | |[[Małgorzata Braunek]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''10''' | ||
|[[Katarzyna Śmiechowicz]] | |[[Katarzyna Śmiechowicz]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''10''' | |||
|[[Magdalena Boczarska]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Agata_Buzek_011.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''10''' | ||
|[[ | |[[Agata Buzek]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Magdalena_Konopka_012.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''10''' | ||
|[[ | |[[Magdalena Konopka]] | ||
|} | |} | ||
Linia 237: | Linia 230: | ||
|[[Maria Probosz]] | |[[Maria Probosz]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Cielecka_06.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''6''' | |||
|[[Magdalena Cielecka]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Warnke_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''6''' | |||
|[[Katarzyna Warnke]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Magdalena_Grochowska_011.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Magdalena_Grochowska_011.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''5''' | |'''5''' | ||
|[[Magdalena Grochowska]] | |[[Magdalena Grochowska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Weronika_Ksiazkiewicz_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''5''' | ||
|[[ | |[[Weronika Książkiewicz]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Karolina_Gruszka_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''5''' | |||
|[[Karolina Gruszka]] | |||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | ||
Linia 252: | Linia 257: | ||
|'''4''' | |'''4''' | ||
|[[Karina Szafrańska]] | |[[Karina Szafrańska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Julia_Pogrebinska_012.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Julia_Pogrebinska_012.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''4''' | |'''4''' | ||
|[[Julia Pogrebińska]] | |[[Julia Pogrebińska]] | ||
| | |- | ||
|[[Grafika:Danuta_Kowalska_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Danuta_Kowalska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''4''' | |'''4''' | ||
Linia 269: | Linia 270: | ||
|'''4''' | |'''4''' | ||
|[[Marta Klubowicz]] | |[[Marta Klubowicz]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Kamilla_Baar_011.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Kamilla_Baar_011.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''4''' | |'''4''' | ||
|[[Kamilla Baar]] | |[[Kamilla Baar]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''4''' | |||
|[[Anna Dymna]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Aleksandra_Poplawska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''4''' | |||
|[[Aleksandra Popławska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Magdalena_Kolesnik_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''4''' | |||
|[[Magdalena Koleśnik]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Magdalena_Poplawska_012.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''4''' | |||
|[[Magdalena Popławska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Malgorzata_Buczkowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''4''' | |'''4''' | ||
|[[ | |[[Małgorzata Buczkowska]] | ||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Linia 340: | Linia 357: | ||
|[[Julia Pogrebińska]] - "[[W ukryciu]]" | |[[Julia Pogrebińska]] - "[[W ukryciu]]" | ||
| | | | ||
| | |[[Grafika:Daria_Polasik_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''8''' | |||
|[[Daria Polasik]] - "[[KRAJ]]" | |||
|- | |||
|[[Grafika:Lena_Gora_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''8''' | |||
|[[Lena Góra]] - "[[Imago]]" | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Linia 354: | Linia 377: | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''12 scen''' | ||
|[[Magdalena Boczarska]] | |[[Magdalena Boczarska]] | ||
| | | | ||
Linia 361: | Linia 384: | ||
|[[Ewa Gawryluk]] | |[[Ewa Gawryluk]] | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Michalina_Olszanska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''10 scen''' | |||
|[[Michalina Olszańska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''9 scen''' | |'''9 scen''' | ||
Linia 368: | Linia 395: | ||
|'''9 scen''' | |'''9 scen''' | ||
|[[Mariola Dusińska]] | |[[Mariola Dusińska]] | ||
|- | |- | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
Linia 384: | Linia 408: | ||
|'''7 scen''' | |'''7 scen''' | ||
|[[Natalia Avelon]] | |[[Natalia Avelon]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Agata_Buzek_011.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''7 scen''' | |||
|[[Agata_Buzek]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Linia 393: | Linia 421: | ||
|[[Maria Probosz]] | |[[Maria Probosz]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''25 scen''' | |||
|[[Magdalena Boczarska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Michalina_Olszanska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''23 sceny''' | |'''23 sceny''' | ||
|[[ | |[[Michalina Olszańska]] | ||
| | |- | ||
|[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''22 sceny''' | |'''22 sceny''' | ||
|[[Ewa Gawryluk]] | |[[Ewa Gawryluk]] | ||
| | |||
|[[Grafika:Natalia_Avelon_011.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''22 sceny''' | |||
|[[Natalia Avelon]] | |||
|- | |- | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''21 scen''' | |'''21 scen''' | ||
|[[ | |[[Katarzyna Figura]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Maja_Ostaszewska_03.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''21 scen''' | |'''21 scen''' | ||
|[[ | |[[Maja Ostaszewska]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Magdalena_Poplawska_012.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''18 scen''' | |||
|[[Magdalena Popławska]] | |||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Ewa_Skibinska_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''18 scen''' | |'''18 scen''' | ||
|[[ | |[[Ewa Skibińska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
Linia 421: | Linia 461: | ||
|[[Grażyna Szapołowska]] | |[[Grażyna Szapołowska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_023.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''16 scen''' | |'''16 scen''' | ||
|[[ | |[[Katarzyna_Smiechowicz]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Eliza_Ryciak_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Eliza_Ryciak_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''16 scen''' | |'''16 scen''' | ||
|[[Eliza Ryciak]] | |[[Eliza Ryciak]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Agata_Buzek_011.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''16 scen''' | |||
|[[Agata Buzek]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_012.png|50 px|thumb]] | |||
|'''16 scen''' | |||
|[[Agnieszka Grochowska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Julia_Kijowska_03.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''16 scen''' | |||
|[[Julia Kijowska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Zulewska_04.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''16 scen''' | |||
|[[Agnieszka Żulewska]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Linia 433: | Linia 489: | ||
Nagie pośladki najczęściej eksponowały na ekranie: | Nagie pośladki najczęściej eksponowały na ekranie: | ||
{| | {| | ||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''14 scen''' | |||
|[[Magdalena Boczarska]] | |||
| | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|''' | |'''13 scen''' | ||
|[[Katarzyna_Figura]] | |[[Katarzyna_Figura]] | ||
| | | | ||
Linia 441: | Linia 501: | ||
|[[Marzena Trybała]] | |[[Marzena Trybała]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Poplawska_012.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''12 scen''' | |||
|[[Magdalena Popławska]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Kozaczyk_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Katarzyna_Kozaczyk_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''11 scen''' | |'''11 scen''' | ||
|[[Katarzyna Kozaczyk]] | |[[Katarzyna Kozaczyk]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''11 scen''' | |'''11 scen''' | ||
Linia 453: | Linia 517: | ||
|[[Grażyna Szapołowska]] | |[[Grażyna Szapołowska]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika:Magdalena_Cielecka_06.jpg|50 px|thumb]] | |||
|'''11 scen''' | |||
|[[Magdalena Cielecka]] | |||
|- | |||
|[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | |[[Grafika:Ewa_Gawryluk_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''10 scen''' | |'''10 scen''' | ||
|[[Ewa Gawryluk]] | |[[Ewa Gawryluk]] | ||
| | | | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Sandra_Korzeniak_01.jpg|50 px|thumb]] | ||
|'''10 scen''' | |'''10 scen''' | ||
|[[ | |[[Sandra Korzeniak]] | ||
|} | |} |
Wersja z 10:09, 10 gru 2023
Według aktualnego stanu wiedzy nudografii.
I
Aktorki, które zagrały najwięcej scen rozbieranych- w filmach, serialach, teatrze i innych produkcjach filmowych:
![]() |
44 | Maria Probosz | ![]() |
42 | Michalina Olszańska | ![]() |
41 | Magdalena_Boczarska | ||
![]() |
38 | Katarzyna Figura | ![]() |
33 | Joanna Pacuła | ![]() |
32 | Magdalena Cielecka | ||
![]() |
32 | Julia Kijowska | ![]() |
32 | Agnieszka Grochowska | ![]() |
31 | Ewa Gawryluk | ||
![]() |
31 | Grażyna Szapołowska | ![]() |
31 | Ewa Skibińska | ![]() |
27 | Anna Dymna |
Aktorki, które zagrały najwięcej scen rozbieranych w filmach pełno- i krótkometrażowych:
![]() |
38 | Michalina Olszańska | ![]() |
35 | Magdalena Boczarska | ![]() |
33 | Katarzyna Figura | ||||||
![]() |
29 | Joanna Pacuła | ![]() |
25 | Grażyna Szapołowska | ![]() |
25 | Maria Probosz | ||||||
![]() |
22 | Agnieszka Grochowska | ![]() |
21 | Agata Buzek | ![]() |
19 | Ewa Gawryluk | ||||||
![]() |
19 | Anna Dymna | ![]() |
19 | Krystyna Janda | ![]() |
18 | Karolina Gruszka | ![]() |
18 | Anna Maria Sieklucka |
II
Aktorki, które zanotowały sceny rozbierane w największej liczbie produkcji filmowych, obejmujących: filmy, seriale filmowe, przedstawienia teatralne i inne produkcje-
![]() |
22 | Katarzyna Figura | ![]() |
22 | Maria Probosz | ![]() |
21 | Magdalena Cielecka | ||
![]() |
20 | Ewa Skibińska | ![]() |
19 | Grażyna Szapołowska | ![]() |
18 | Katarzyna Śmiechowicz | ||
![]() |
17 | Anna Dymna | ![]() |
17 | Agnieszka Grochowska | ![]() |
16 | Michalina Olszańska |
Aktorki, które zanotowały sceny rozbierane w największej liczbie filmów pełnometrażowych:
Aktorki, które zanotowały sceny rozbierane w największej liczbie seriali filmowych:
III
Najwięcej scen rozbieranych w jednym filmie odegrały:
![]() |
13 | Iwona Petry - "Szamanka" | ![]() |
13 | Joanna Żółkowska - "W wannie" | ![]() |
13 | Natalia Avelon - "Das wilde Leben" | ||
![]() |
11 | Katarzyna Kozaczyk- "L'uomo che guarda" | ![]() |
11 | Magdalena Berus- "Szatan kazał tańczyć" | ![]() |
10 | Joanna Pacuła - "La Villa Del Venerdi" | ||
![]() |
9 | Magdalena Boczarska - "Pod powierzchnią" | ![]() |
9 | Grażyna Długołęcka - "Dzieje grzechu" | ![]() |
8 | Dorota Pomykała - "Chce mi się wyć" | ||
![]() |
8 | Bernadetta Machała-Krzemińska - "Tabu" | ![]() |
8 | Dorota Kwiatkowska - "Thais" | ![]() |
8 | Agnieszka Włodarczyk - "Sara" | ||
![]() |
8 | Magdalena Popławska - "Dwa ognie" | ![]() |
8 | Julia Pogrebińska - "W ukryciu" | ![]() |
8 | Daria Polasik - "KRAJ" | ||
![]() |
8 | Lena Góra - "Imago" |
IV
Aktorki, które zanotowały najwięcej scen pełnej nagości, pokazanej od przodu (Full-frontal):
![]() |
13 scen | Eliza Ryciak | ![]() |
12 scen | Magdalena Boczarska | ![]() |
10 scen | Ewa Gawryluk | ||||||
![]() |
10 scen | Michalina Olszańska | ![]() |
9 scen | Grażyna Szapołowska | ![]() |
9 scen | Mariola Dusińska | ||||||
![]() |
8 scen | Katarzyna Figura | ![]() |
8 scen | Magdalena Berus | ![]() |
7 scen | Natalia Avelon | ![]() |
7 scen | Agata_Buzek |
W pełni nagi biust najczęściej eksponowały na ekranie:
![]() |
31 scen | Maria Probosz | ![]() |
25 scen | Magdalena Boczarska | ![]() |
23 sceny | Michalina Olszańska | ||||||
![]() |
22 sceny | Ewa Gawryluk | ![]() |
22 sceny | Natalia Avelon | |||||||||
![]() |
21 scen | Katarzyna Figura | ![]() |
21 scen | Maja Ostaszewska | |||||||||
![]() |
18 scen | Magdalena Popławska | ![]() |
18 scen | Ewa Skibińska | ![]() |
17 scen | Anna Dymna | ||||||
![]() |
16 scen | Grażyna Szapołowska | ![]() |
16 scen | Katarzyna_Smiechowicz | ![]() |
16 scen | Eliza Ryciak | ||||||
![]() |
16 scen | Agata Buzek | ![]() |
16 scen | Agnieszka Grochowska | ![]() |
16 scen | Julia Kijowska | ![]() |
16 scen | Agnieszka Żulewska |
Nagie pośladki najczęściej eksponowały na ekranie:
![]() |
14 scen | Magdalena Boczarska | ![]() |
13 scen | Katarzyna_Figura | ![]() |
12 scen | Marzena Trybała | ![]() |
12 scen | Magdalena Popławska | |||
![]() |
11 scen | Katarzyna Kozaczyk | ![]() |
11 scen | Joanna Pacuła | ![]() |
11 scen | Grażyna Szapołowska | ![]() |
11 scen | Magdalena Cielecka | |||
![]() |
10 scen | Ewa Gawryluk | ![]() |
10 scen | Sandra Korzeniak |