Aktorki nie aktorki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 94: | Linia 94: | ||
|[[Anna Prucnal]]<br/><br/> | |[[Anna Prucnal]]<br/><br/> | ||
|piosenkarka<br/><br/> | |piosenkarka<br/><br/> | ||
|[[ | |[[Katarzyna Szczot]]<br/><br/> | ||
| | |piosenkarka<br/><br/> | ||
|- | |- | ||
|[[Aleksandra Kubiak]]<br/><br/> | |[[Aleksandra Kubiak]]<br/><br/> | ||
| Linia 102: | Linia 102: | ||
|performerka<br/><br/> | |performerka<br/><br/> | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Dorota Kleszcz]]<br/><br/> | ||
| | |performerka<br/><br/> | ||
|[[Joanna Drozdowska]]<br/><br/> | |[[Joanna Drozdowska]]<br/><br/> | ||
|Miss Polonia 2001<br/><br/> | |Miss Polonia 2001<br/><br/> | ||
| Linia 121: | Linia 121: | ||
|[[Magdalena Brzeska]] <br/><br/> | |[[Magdalena Brzeska]] <br/><br/> | ||
|gimnastyczka <br/><br/> | |gimnastyczka <br/><br/> | ||
|- | |||
|[[Barbara Sobotta]]<br/><br/> | |||
|sportsmenka<br/><br/> | |||
| <br/><br/> | |||
| <br/><br/> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:09, 18 gru 2008
Ujęte w naszej bazie aktorek osoby znane również (lub przede wszystkim) z innego rodzaju działalności czy osiągnięć zawodowych:
| Osoba | Działalność nieaktorska | Osoba | Działalność nieaktorska |
| Agnieszka Bisikirska |
piosenkarka |
Małgorzata Bela |
topmodelka |
| Agnieszka Fatyga |
piosenkarka |
Magdalena Mielcarz |
topmodelka |
| Katarzyna Groniec |
piosenkarka |
Karolina Muller |
topmodelka |
| Katarzyna Kowalska |
piosenkarka |
Julia Rzepecka |
topmodelka |
| Ewa Kuklińska |
piosenkarka, tancerka |
Katarzyna Smutniak |
topmodelka |
| Monika Marciniak |
piosenkarka |
Klaudia Carlos |
prezenterka telewizyjna |
| Maria Peszek |
piosenkarka |
Hanna Giza |
dziennikarka radiowa |
| Joanna Rosiak |
piosenkarka |
Paulina Kinaszewska |
prezenterka |
| Irena Santor |
piosenkarka |
Karina Kunkiewicz |
prezenterka |
| Izabella Scorupco |
piosenkarka |
Katarzyna Łoska |
prezenterka |
| Justyna Steczkowska |
piosenkarka |
Omenaa Mensah |
prezenterka |
| Grażyna Strachota |
piosenkarka |
Paulina Młynarska |
dziennikarka |
| Grażyna Trela |
piosenkarka |
Wiganna Papina |
prezenterka, stylistka |
| Izabella Trojanowska |
piosenkarka |
Katarzyna Walter |
prezenterka |
| Agnieszka Włodarczyk |
piosenkarka |
Anita Werner |
dziennikarka |
| Natasza Urbańska |
piosenkarka, tancerka |
Anna Iberszer |
tancerka |
| Violetta Villas |
piosenkarka |
Aleksandra Lorska |
tancerka |
| Anna Prucnal |
piosenkarka |
Katarzyna Szczot |
piosenkarka |
| Aleksandra Kubiak |
performerka |
Karina Wiktor |
performerka |
| Dorota Kleszcz |
performerka |
Joanna Drozdowska |
Miss Polonia 2001 |
| Renata Gabryjelska |
Wicemiss Polonia 1993 |
Sabina Śnioch |
Miss Polski 1995 |
| Ewa Jesionowska |
Miss Foto w Miss Polonia 1985 |
Agnieszka Kurowska |
śpiewaczka operowa |
| Elżbieta Mazur |
śpiewaczka operowa |
Magdalena Brzeska |
gimnastyczka |
| Barbara Sobotta |
sportsmenka |
|
|