Top 50 Aktorek Nudografii: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 89: | Linia 89: | ||
| 30 | | 30 | ||
|[[Grafika:Katarzyna_Paskuda_01.jpg|100 px|thumb|Katarzyna<br/> Paskuda]] | |[[Grafika:Katarzyna_Paskuda_01.jpg|100 px|thumb|Katarzyna<br/> Paskuda]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|31 | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Wagner_01.jpg|100 px|thumb|Agnieszka<br/> Wagner]] | |||
| 32 | |||
|[[Grafika:Maria_Seweryn_01.jpg|100 px|thumb|Maria<br/> Seweryn]] | |||
| 33 | |||
|[[Grafika:Hanna_Dunowska_01.jpg|100 px|thumb|Hanna<br/> Dunowska]] | |||
| 34 | |||
|[[Grafika:Karolina_Gruszka_01.jpg|100 px|thumb|Karolina<br/> Gruszka]] | |||
| 35 | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Wlodarczyk_01.jpg|100 px|thumb|Agnieszka<br/> Włodarczyk]] | |||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|36 | |||
|[[Grafika:Barbara_Brylska_01.jpg|100 px|thumb|Barbara<br/> Brylska]] | |||
| 37 | |||
|[[Grafika:Krystyna_Podleska_01.jpg|100 px|thumb|Krystyna<br/> Podleska]] | |||
| 38 | |||
|[[Grafika:Liliana_Komorowska_01.jpg|100 px|thumb|Liliana<br/> Komorowska]] | |||
| 39 | |||
|[[Grafika:Alicja_Jachiewicz_01.jpg|100 px|thumb|Alicja<br/> Jachiewicz]] | |||
| 40 | |||
|[[Grafika:Joanna_Sienkiewicz_01.jpg|100 px|thumb|Joanna<br/> Sienkiewicz]] | |||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|41 | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Grochowska_01.jpg|100 px|thumb|Agnieszka<br/> Grochowska]] | |||
| 42 | |||
|[[Grafika:Bernadetta_Machala_01.jpg|100 px|thumb|Bernadetta<br/> Krzemińska]] | |||
| 43 | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Sitek_01.jpg|100 px|thumb|Agnieszka<br/> Sitek]] | |||
| 44 | |||
|[[Grafika:Malgorzata_Foremniak_01.jpg|100 px|thumb|Małgorzata<br/> Foremniak]] | |||
| 45 | |||
|[[Grafika:Krystyna_Janda_01.jpg|100 px|thumb|Krystyna<br/> Janda]] | |||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|46 | |||
|[[Grafika:Grazyna_Dlugolecka_01.jpg|100 px|thumb|Grazyna<br/> Długołęcka]] | |||
| 47 | |||
|[[Grafika:Sylwia_Wysocka_01.jpg|100 px|thumb|Sylwia<br/> Wysocka]] | |||
| 48 | |||
|[[Grafika:Gabriela_Muskala_01.jpg|100 px|thumb|Gabriela<br/> Muskała]] | |||
| 49 | |||
|[[Grafika:Malgorzata_Dobrowolska_01.jpg|100 px|thumb|Gosia<br/> Dobrowolska]] | |||
| 50 | |||
|[[Grafika:Malgorzata_Werner_01.jpg|100 px|thumb|Małgorzata<br/> Werner]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 20:35, 17 lis 2008
Grażyna Szapołowska czy Katarzyna Figura? A może ktoś zupełnie inny?
Popularna aktorka "głównego nurtu", czy mniej znana, ale zasłużona w "grze ciałem" albo fotomodelka z epizodem aktorskim w karierze?
Jak wybrać "Miss Nudografii" ?
Uroda, popularność czy seksapil są na tyle niewymiernymi czynnikami, że na ich podstawie nie można oprzeć rankingu "Top 50 Aktorek Nudografii".
Pozostają takie policzalne wartości jak:
- ilość zagranych scen rozbieranych w różnych produkcjach filmowych,
- stopień roznegliżowania występujących w nich aktorek,
- ilość rozbieranych sesji fotograficznych.
Biorąc to wszystko pod uwagę otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy. Tym bardziej, że większość z ujętych tu pań jest nadal czynna zawodowo, a sceny rozbierane powyżej 45 roku życia nie są aż taką rzadkością ...
| 1 | Figura |
2 | Probosz |
3 | Kozaczyk |
4 | Gawryluk |
5 | Szapołowska |
| 6 | Dymna |
7 | Pacuła |
8 | Cielecka |
9 | Petry |
10 | Trybała |
| 11 | Trela |
12 | Krukówna |
13 | Szafrańska |
14 | Dancewicz |
15 | Skibińska |
| 16 | Śmiechowicz |
17 | Avelon |
18 | Łącz |
19 | Żółkowska |
20 | Lorska |
| 21 | Boczarska |
22 | Ostaszewska |
23 | Walter |
24 | Pakulnis |
25 | Ryciak |
| 26 | Młynarska |
27 | Kwiatkowska |
28 | Pieczyńska |
29 | Kołakowska |
30 | Paskuda |
| 31 | Wagner |
32 | Seweryn |
33 | Dunowska |
34 | Gruszka |
35 | Włodarczyk |
| 36 | Brylska |
37 | Podleska |
38 | Komorowska |
39 | Jachiewicz |
40 | Sienkiewicz |
| 41 | Grochowska |
42 | Krzemińska |
43 | Sitek |
44 | Foremniak |
45 | Janda |
| 46 | Długołęcka |
47 | Wysocka |
48 | Muskała |
49 | Dobrowolska |
50 | Werner |















































