2008- podsumowanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 171: | Linia 171: | ||
|''[[Grażyna Szapołowska]] - "[[Fort 13]]" | |''[[Grażyna Szapołowska]] - "[[Fort 13]]" | ||
|[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_fort_13_2.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Grazyna_Szapolowska_fort_13_2.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Joanna_Zolkowska_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Joanna Żółkowska]] - "[[W wannie]]" | |||
|[[Grafika:Joanna_Zolkowska_w_wannie_3.jpg|thumb|left|]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:33, 31 gru 2008
Premiery filmowe:
Premiery telewizyjne:
Premiery na DVD:
Premiery internetowe:
| Katarzyna Figura - "Too Fast Too Young" | ||
| Agnieszka Dulęba-Kasza - "Non sono io" | ||
| Grażyna Szapołowska - "Fort 13" | ||
| Joanna Żółkowska - "W wannie" |

































































