Dublerki w scenach rozbieranych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
Zestawienie scen rozbieranych | Zestawienie scen rozbieranych, w których zamiast odtwórczyni roli występowała dublerka: | ||
{|style=''border: 2px B0C4DE solid;'' rules=all cellspacing=3 cellpadding=3 | {|style=''border: 2px B0C4DE solid;'' rules=all cellspacing=3 cellpadding=3 | ||
|- | |- | ||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|bgcolor=#E6E6FA width=25%|Dublująca | |bgcolor=#E6E6FA width=25%|Dublująca | ||
|bgcolor=#E6E6FA width=25%|Ilustacja | |bgcolor=#E6E6FA width=25%|Ilustacja | ||
|- | |||
|"Black Ice" | |||
|[[Joanna Pacuła]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Co lubią tygrysy]]" | |||
|[[Bożena Dykiel]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Córy szczęścia]]" | |||
|Olga Drozdowa | |||
|[[Eliza Ryciak]] | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Czeka na nas świat]]" | |||
|[[Elżbieta Okupska]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Jak to się robi z dziewczynami]]" | |||
|[[Paulina Holtz]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Łabędzi śpiew]]" | |||
|[[Grażyna Barszczewska]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Ogniem i mieczem]]" | |||
|[[Izabella Scorupco]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |- | ||
|"[[Operacja Samum]]" | |"[[Operacja Samum]]" | ||
|[[Anna Korcz]] | |[[Anna Korcz]] | ||
|[[Anna Brusewicz]] | |[[Anna Brusewicz]] | ||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[RHplus]]" | |||
|[[Anna Przybylska]] | |||
|[[Dorota Wysoczyńska]] | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Seksolatki]]" | |||
|[[Hanna Wolska]] | |||
|[[Maryla Anka]] | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Sezon na leszcza]]" | |||
|[[Anna Przybylska]] | |||
|[[Anna Brusewicz]] | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"The Art of Murder" | |||
|[[Joanna Pacuła]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |||
|- | |||
|"[[Znaki zodiaku]]" | |||
|[[Iwona Bielska]] | |||
|? | |||
|[[Grafika:Brakfoto.png]] | |[[Grafika:Brakfoto.png]] | ||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Zestawienie będzie aktualizowane w miarę poszerzania naszej wiedzy na ten temat. | Zestawienie będzie aktualizowane w miarę poszerzania naszej wiedzy na ten temat. | ||
Wersja z 11:28, 27 sty 2010
Zestawienie scen rozbieranych, w których zamiast odtwórczyni roli występowała dublerka:
| Film | Dublowana | Dublująca | Ilustacja |
| "Black Ice" | Joanna Pacuła | ? |
|
| "Co lubią tygrysy" | Bożena Dykiel | ? |
|
| "Córy szczęścia" | Olga Drozdowa | Eliza Ryciak |
|
| "Czeka na nas świat" | Elżbieta Okupska | ? |
|
| "Jak to się robi z dziewczynami" | Paulina Holtz | ? |
|
| "Łabędzi śpiew" | Grażyna Barszczewska | ? |
|
| "Ogniem i mieczem" | Izabella Scorupco | ? |
|
| "Operacja Samum" | Anna Korcz | Anna Brusewicz |
|
| "RHplus" | Anna Przybylska | Dorota Wysoczyńska |
|
| "Seksolatki" | Hanna Wolska | Maryla Anka |
|
| "Sezon na leszcza" | Anna Przybylska | Anna Brusewicz |
|
| "The Art of Murder" | Joanna Pacuła | ? |
|
| "Znaki zodiaku" | Iwona Bielska | ? |
|
Zestawienie będzie aktualizowane w miarę poszerzania naszej wiedzy na ten temat.
