Dublerki w scenach rozbieranych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
|? | |? | ||
|[[Grafika:Nierozpoznana_ogniem_i_mieczem_1.jpg|thumb|center]] | |[[Grafika:Nierozpoznana_ogniem_i_mieczem_1.jpg|thumb|center]] | ||
|- | |||
|"[[Nocne graffiti]]" | |||
|[[Katarzyna Kowalska]] | |||
|Magda | |||
|[[Grafika:Kasia_Kowalska_nocnegraffiti2.jpg|thumb|center]] | |||
|- | |- | ||
|"[[Operacja Samum]]" | |"[[Operacja Samum]]" | ||
Wersja z 10:25, 24 sie 2011
Zdajemy sobie sprawę, że nasze wiadomości odnośnie wykorzystania dublerek w scenach rozbieranych nie są kompletne.
Ich udział w filmach nieczęsto wymieniany jest w napisach końcowych, czy materiałach prasowych.
Mimo to przedstawiamy poniżej zestawienie, które w miarę napływu nowych informacji będziemy uzupełniać.
| Film | Dublowana | Dublująca | Ilustracja |
| "Black Ice" | Joanna Pacuła | ? |
|
| "Co lubią tygrysy" | Bożena Dykiel | ? | |
| "Córy szczęścia" | Olga Drozdowa | Eliza Ryciak | |
| "Czeka na nas świat" | Elżbieta Okupska | ? | |
| "Jak to się robi z dziewczynami" | Paulina Holtz | ? | |
| "Łabędzi śpiew" | Grażyna Barszczewska | ? | |
| "Ogniem i mieczem" | Izabella Scorupco | ? | |
| "Nocne graffiti" | Katarzyna Kowalska | Magda | |
| "Operacja Samum" | Anna Korcz | Anna Brusewicz | |
| "Popielec - serial TV" | Joanna Żółkowska | ? | |
| "RHplus" | Anna Przybylska | Dorota Wysoczyńska | |
| "Seksolatki" | Hanna Wolska | Maryla Anka | |
| "Sezon na leszcza" | Anna Przybylska | Anna Brusewicz | |
| "The Art of Murder" | Joanna Pacuła | ? | |
| "Znaki zodiaku" | Iwona Bielska | ? |
Zestawienie będzie aktualizowane w miarę poszerzania naszej wiedzy na ten temat.
Zestawienie scen rozbieranych, w związku z którymi istnieją przypuszczenia, że zamiast odtwórczyni roli występowała dublerka:














