2010- podsumowanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 281: | Linia 281: | ||
|[[Grafika:Urszula_Nawrot_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |[[Grafika:Urszula_Nawrot_01.jpg|100 px|thumb|left]] | ||
|''[[Urszula Nawrot]] - "[[Moja dziewczyna]]" (2008) | |''[[Urszula Nawrot]] - "[[Moja dziewczyna]]" (2008) | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Urszula_Nawrot_mojadziewczyna_09.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Monika_Niemczyk_011.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Monika Niemczyk]] - "[[Panna Julia]]" (1990) | |||
|[[Grafika:Monika_Niemczyk_pannajulia_2.jpg|thumb|left|]] | |||
|- | |- | ||
Wersja z 13:56, 3 sty 2011
Przegląd scen rozbieranych w filmach kinowych z 2010 roku:
Przegląd scen rozbieranych w serialach telewizyjnych z 2010 roku:
Przegląd scen rozbieranych w filmach wydanych w 2010 roku na DVD:
Przegląd scen rozbieranych w filmach niepełnometrażowych nakręconych lub pokazywanych, czy udostępnionych po raz pierwszy w 2010 roku:
Przegląd innych filmowych scen rozbieranych dodanych do nudografii w 2010 roku:
| Grażyna Długołęcka - "Fantazja dur-moll" (1981) | ||
| Olga Frycz - "Zielony" (2005) | ||
| Krystyna Janda - "Wilder Westen, inclusive" (1988) | ||
| Urszula Nawrot - "Moja dziewczyna" (2008) | ||
| Monika Niemczyk - "Panna Julia" (1990) | ||
| Dorota Pomykała - "Astronom" (2002) | ||
| Maria Probosz - "Kryptonim "Turyści"" (1986) | ||
| Beata Szyszko - "Droga" (1980) | ||
| Marzena Trybała - "Obcy w domu" (1985) | ||
| Magdalena Wójcik - "Śliczna dziewczyna" (1993) |
Rozbierane sesje fotograficzne osób z naszej bazy w 2010 roku:
| Aleksandra Szwed - "Playboy polski" |
















































































































