2010- podsumowanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 269: | Linia 269: | ||
|''[[Iwona Biernacka]] - "[[Pryzmat]]" (1975) | |''[[Iwona Biernacka]] - "[[Pryzmat]]" (1975) | ||
|[[Grafika:Iwona_Biernacka_pryzmat_02.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Iwona_Biernacka_pryzmat_02.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Maria_Czubasiewicz_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Maria Czubasiewicz]] - "[[Anioł w szafie]]" (1987) | |||
|[[Grafika:Maria_Czubasiewicz_aniolwszafie_4.jpg|thumb|left|]] | |||
|- | |- | ||
Linia 274: | Linia 278: | ||
|''[[Grażyna Długołęcka]] - "[[Fantazja dur-moll]]" (1981) | |''[[Grażyna Długołęcka]] - "[[Fantazja dur-moll]]" (1981) | ||
|[[Grafika:Grazyna_Dlugolecka_fantazjadurmoll_2.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Grazyna_Dlugolecka_fantazjadurmoll_2.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Anna_Dymna_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Anna Dymna]] - "[[Aus dem Leben eines Taugenichts]]" (1973) | |||
|[[Grafika:Anna_Dymna_adLeTaugenichts1.jpg|thumb|left|]] | |||
|- | |- |
Wersja z 14:12, 3 sty 2011
Przegląd scen rozbieranych w filmach kinowych z 2010 roku:
Przegląd scen rozbieranych w serialach telewizyjnych z 2010 roku:
Przegląd scen rozbieranych w filmach wydanych w 2010 roku na DVD:
Przegląd scen rozbieranych w filmach niepełnometrażowych nakręconych lub pokazywanych, czy udostępnionych po raz pierwszy w 2010 roku:
Przegląd innych filmowych scen rozbieranych dodanych do nudografii w 2010 roku:
![]() |
Iwona Biernacka - "Pryzmat" (1975) | ![]() |
![]() |
Maria Czubasiewicz - "Anioł w szafie" (1987) | ![]() |
![]() |
Grażyna Długołęcka - "Fantazja dur-moll" (1981) | ![]() |
![]() |
Anna Dymna - "Aus dem Leben eines Taugenichts" (1973) | ![]() |
![]() |
Olga Frycz - "Zielony" (2005) | ![]() |
![]() |
Krystyna Janda - "Wilder Westen, inclusive" (1988) | ![]() |
![]() |
Urszula Nawrot - "Moja dziewczyna" (2008) | ![]() |
![]() |
Monika Niemczyk - "Panna Julia" (1990) | ![]() |
![]() |
Monika Orłoś - "Gra w ślepca" (1985) | ![]() |
![]() |
Beata Paluch - "Anioł w szafie" (1987) | ![]() |
![]() |
Dorota Pomykała - "Astronom" (2002) | ![]() |
![]() |
Małgorzata Potocka - "Kam nikdo nesmi" (1979) | ![]() |
![]() |
Maria Probosz - "Kryptonim "Turyści"" (1986) | ![]() |
![]() |
Beata Szyszko - "Droga" (1980) | ![]() |
![]() |
Marzena Trybała - "Obcy w domu" (1985) | ![]() |
![]() |
Magdalena Wójcik - "Śliczna dziewczyna" (1993) | ![]() |
Rozbierane sesje fotograficzne osób z naszej bazy w 2010 roku:
![]() |
Aleksandra Szwed - "Playboy polski" | ![]() |