TOP 30 ról filmowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Utworzył nową stronę „== TOP 30 ról filmowych polskich aktorek według nudografii== Biorąc pod uwagę:<br/> - ilość scen rozbieranych zagranych przez aktorkę w produkcji filmowej,<br/> …” |
|||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
| 5 | | 5 | ||
|[[Grafika:Eliza_Ryciak_011.jpg|200 px|thumb|[[Eliza Ryciak]]<br/>w filmie<br/> "[[Córy szczęścia]]" (1999)]] | |[[Grafika:Eliza_Ryciak_011.jpg|200 px|thumb|[[Eliza Ryciak]]<br/>w filmie<br/> "[[Córy szczęścia]]" (1999)]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
|- | |||
|6 | |||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|200 px|thumb|[[Magdalena Boczarska]]<br/> w filmie<br/> "[[Pod powierzchnią]]" (2006)]] | |||
| 7 | |||
|[[Grafika:Joanna_Pacula_01.jpg|200 px|thumb|[[Joanna Pacuła]]<br/> w filmie<br/> "[[La Villa Del Venerdi]]" (1992)]] | |||
| 8 | |||
|[[Grafika:Marysia_Kolodziej_01.jpg|200 px|thumb|[[Marysia Kołodziej]]<br/>w filmie<br/> "[[Forest of the Damned]]" (2005)]] | |||
| 9 | |||
|[[Grafika:Bernadetta_Machala_02.jpg|200 px|thumb|[[Bernadetta Machała- Krzemińska]]<br/>w filmie<br/> "[[Tabu]]" (1987)]] | |||
| 10 | |||
|[[Grafika:Joanna_Zolkowska_012.jpg|200 px|thumb|[[Joanna Żółkowska]]<br/>w filmie<br/> "[[W wannie]]" (1981)]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 13:25, 15 lis 2012
TOP 30 ról filmowych polskich aktorek według nudografii
Biorąc pod uwagę:
- ilość scen rozbieranych zagranych przez aktorkę w produkcji filmowej,
- oraz jej stopień roznegliżowania
otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy.
| 1 | ![]() w filmie "L'uomo che guarda" (1984) |
2 | ![]() w filmie "Szamanka" (1996) |
3 | ![]() w filmie "Dwa ognie" (2010) |
4 | ![]() w filmie "Le secret d'Emmanuelle" (1993) |
5 | ![]() w filmie "Córy szczęścia" (1999) |
|- |6
|

w filmie
"Pod powierzchnią" (2006)
| 7
|

w filmie
"La Villa Del Venerdi" (1992)
| 8
|

w filmie
"Forest of the Damned" (2005)
| 9
|

w filmie
"Tabu" (1987)
| 10
|

w filmie
"W wannie" (1981)
|}




