TOP 30 ról filmowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 31: | Linia 31: | ||
| 10 | | 10 | ||
|[[Grafika:Joanna_Zolkowska_012.jpg|200 px|thumb|[[Joanna Żółkowska]]<br/>w filmie<br/> "[[W wannie]]" (1981)]] | |[[Grafika:Joanna_Zolkowska_012.jpg|200 px|thumb|[[Joanna Żółkowska]]<br/>w filmie<br/> "[[W wannie]]" (1981)]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|11 | |||
|[[Grafika:Marzena_Trybala_011.jpg|200 px|thumb|[[Marzena Trybała]]<br/> w filmie<br/> "[[Żywot człowieka rozbrojonego]]" (1993)]] | |||
| 12 | |||
|[[Grafika:Paulina_Młynarska_01.jpg|200 px|thumb|[[Paulina Młynarska]]<br/> w filmie<br/> "[[Wirus]]" (1996)]] | |||
| 13 | |||
|[[Grafika:Krystyna_Ferentz_011.jpg|200 px|thumb|[[Krystyna Ferentz]]<br/>w filmie<br/> "[[Magique Emmanuelle]]" (1993)]] | |||
| 14 | |||
|[[Grafika:Aleksandra_Hamkalo_01.jpg|200 px|thumb|[[Aleksandra Hamkało]]<br/>w filmie<br/> "[[Big Love]]" (2011)]] | |||
| 15 | |||
|[[Grafika:Agnieszka_Wlodarczyk_01.jpg|200 px|thumb|[[Agnieszka Włodarczyk]]<br/>w filmie<br/> "[[Sara]]" (1997)]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} |
Wersja z 13:46, 15 lis 2012
TOP 30 ról filmowych polskich aktorek według nudografii
Biorąc pod uwagę:
- ilość scen rozbieranych zagranych przez aktorkę w produkcji filmowej,
- oraz jej stopień roznegliżowania
otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy.
1 | ![]() w filmie "L'uomo che guarda" (1984) |
2 | ![]() w filmie "Szamanka" (1996) |
3 | ![]() w filmie "Dwa ognie" (2010) |
4 | ![]() w filmie "Le secret d'Emmanuelle" (1993) |
5 | ![]() w filmie "Córy szczęścia" (1999) |
6 | ![]() w filmie "Pod powierzchnią" (2006) |
7 | ![]() w filmie "La Villa Del Venerdi" (1992) |
8 | ![]() w filmie "Forest of the Damned" (2005) |
9 | ![]() w filmie "Tabu" (1987) |
10 | ![]() w filmie "W wannie" (1981) |
11 | ![]() w filmie "Żywot człowieka rozbrojonego" (1993) |
12 | w filmie "Wirus" (1996) |
13 | ![]() w filmie "Magique Emmanuelle" (1993) |
14 | ![]() w filmie "Big Love" (2011) |
15 | ![]() w filmie "Sara" (1997) |