Dublerki w scenach rozbieranych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 47: | Linia 47: | ||
|? | |? | ||
|[[Grafika:Nierozpoznana_ogniem_i_mieczem_1.jpg|thumb|center]] | |[[Grafika:Nierozpoznana_ogniem_i_mieczem_1.jpg|thumb|center]] | ||
|- | |||
|"[[Na krawędzi 2]]" | |||
|[[Maja Hirsch]] | |||
|[[Angelika Fajcht]] | |||
|[[Grafika:Angelika_Fajcht_nakrawedzi2-5_8.jpg|thumb|center]] | |||
|- | |- | ||
|"[[Nocne graffiti]]" | |"[[Nocne graffiti]]" | ||
Wersja z 10:02, 31 lip 2014
Zdajemy sobie sprawę, że nasze wiadomości odnośnie wykorzystania dublerek w scenach rozbieranych nie są kompletne.
Ich udział w filmach nieczęsto wymieniany jest w napisach końcowych, czy materiałach prasowych.
Mimo to przedstawiamy poniżej zestawienie, które w miarę napływu nowych informacji będziemy uzupełniać.
| Film | Dublowana | Dublująca | Ilustracja |
| "Alternatywy 4" | Hanna Bieniuszewicz | ? | |
| "Black Ice" | Joanna Pacuła | ? |
|
| "Co lubią tygrysy" | Bożena Dykiel | ? | |
| "Córy szczęścia" | Olga Drozdowa | Eliza Ryciak |
|
| "Czeka na nas świat" | Elżbieta Okupska | ? | |
| "Jak to się robi z dziewczynami" | Paulina Holtz | ? | |
| "Łabędzi śpiew" | Grażyna Barszczewska | ? | |
| "Ogniem i mieczem" | Izabella Scorupco | ? | |
| "Na krawędzi 2" | Maja Hirsch | Angelika Fajcht | |
| "Nocne graffiti" | Katarzyna Kowalska | Magda | |
| "Operacja Samum" | Anna Korcz | Anna Brusewicz | |
| "Popielec - serial TV" | Joanna Żółkowska | ? | |
| "RHplus" | Anna Przybylska | Dorota Wysoczyńska | |
| "Seksolatki" | Hanna Wolska | Maryla Anka | |
| "Sezon na leszcza" | Anna Przybylska | Anna Brusewicz | |
| "The Art of Murder" | Joanna Pacuła | ? | |
| "Wyjazd integracyjny" | Katarzyna Glinka | ? | |
| "Znaki zodiaku" | Iwona Bielska | ? |
Zestawienie będzie aktualizowane w miarę poszerzania naszej wiedzy na ten temat.
Zestawienie scen rozbieranych, w związku z którymi istnieją przypuszczenia, że zamiast odtwórczyni roli występowała dublerka:
















