Mniej konwencjonalne rozbierane sceny erotyczne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|[[Karina Szafrańska]]-[[Małgorzata Gudejko]] | |[[Karina Szafrańska]]-[[Małgorzata Gudejko]] | ||
|"[[Niech żyje miłość]]" | |"[[Niech żyje miłość]]" | ||
|- | |||
|''Mniej lub bardziej sugerowane sceny seksu oralnego'' | |||
|[[Anna Gornostaj]] | |||
|"[[Jestem]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Jolanta Fraszyńska]] | |||
|"[[Pora na czarownice]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Iwona Petry]] | |||
|"[[Szamanka]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Natalia Avelon]] | |||
|"[[Das wilde Leben]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Katarzyna Kozaczyk]] | |||
|"[[L'uomo che guarda]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Anna Bielska]] | |||
|"[[Giulia]]" | |||
|- | |||
| | |||
|[[Grażyna Wolszczak]] | |||
|"[[Gry uliczne]]" | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:07, 19 lut 2008
Wśród rozbieranych filmowych scen erotycznych z udziałem polskich aktorek dominują tzw. pozycja misjonarska i bardzo wdzięczna do oglądania „na jeźdźca”, ale nie brakuje też mniej konwencjonalnych zachowań seksualnych.
Poniżej prezentujemy zestawienie takich bardziej znanych scen:
| Opis/Nazwa | Osoba/Osoby | Tytuł produkcji filmowej |
| Rozbierane sceny lesbijskie | Małgorzata Foremniak-Ewa Skibińska | "In flagranti" |
| Grażyna Szapołowska-Jadwiga Jankowska-Cieślak | "Egymasra nezve" | |
| Hanna Dunowska-Ewa Sałacka | "Femina" | |
| Barbara Lauks-Katarzyna Figura | "Piggate" | |
| Karina Szafrańska-Małgorzata Gudejko | "Niech żyje miłość" | |
| Mniej lub bardziej sugerowane sceny seksu oralnego | Anna Gornostaj | "Jestem" |
| Jolanta Fraszyńska | "Pora na czarownice" | |
| Iwona Petry | "Szamanka" | |
| Natalia Avelon | "Das wilde Leben" | |
| Katarzyna Kozaczyk | "L'uomo che guarda" | |
| Anna Bielska | "Giulia" | |
| Grażyna Wolszczak | "Gry uliczne" |