Top 50 Aktorek Nudografii: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 52: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
|16 | |16 | ||
|[[Grafika: | |[[Grafika:Katarzyna_Smiechowicz_01.jpg|100 px|thumb|Katarzyna<br/> Śmiechowicz]] | ||
| 17 | | 17 | ||
|[[Grafika:Natalia_Avelon_01.jpg|100 px|thumb|Natalia<br/> Avelon]] | |[[Grafika:Natalia_Avelon_01.jpg|100 px|thumb|Natalia<br/> Avelon]] | ||
| Linia 61: | Linia 61: | ||
| 20 | | 20 | ||
|[[Grafika:Aleksandra_Lorska_01.jpg|100 px|thumb|Aleksandra<br/> Lorska]] | |[[Grafika:Aleksandra_Lorska_01.jpg|100 px|thumb|Aleksandra<br/> Lorska]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|21 | |||
|[[Grafika:Magdalena_Boczarska_01.jpg|100 px|thumb|Magdalena<br/> Boczarska]] | |||
| 22 | |||
|[[Grafika:Maja_Ostaszewska_01.jpg|100 px|thumb|Maja<br/> Ostaszewska]] | |||
| 23 | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Walter_01.jpg|100 px|thumb|Katarzyna<br/> Walter]] | |||
| 24 | |||
|[[Grafika:Maria_Pakulnis_01.jpg|100 px|thumb|Maria<br/> Pakulnis]] | |||
| 25 | |||
|[[Grafika:Eliza_Ryciak_01.jpg|100 px|thumb|Eliza<br/> Ryciak]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 20:18, 17 lis 2008
Grażyna Szapołowska czy Katarzyna Figura? A może ktoś zupełnie inny?
Popularna aktorka "głównego nurtu", czy mniej znana, ale zasłużona w "grze ciałem" albo fotomodelka z epizodem aktorskim w karierze?
Jak wybrać "Miss Nudografii" ?
Uroda, popularność czy seksapil są na tyle niewymiernymi czynnikami, że na ich podstawie nie można oprzeć rankingu "Top 50 Aktorek Nudografii".
Pozostają takie policzalne wartości jak:
- ilość zagranych scen rozbieranych w różnych produkcjach filmowych,
- stopień roznegliżowania występujących w nich aktorek,
- ilość rozbieranych sesji fotograficznych.
Biorąc to wszystko pod uwagę otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy. Tym bardziej, że większość z ujętych tu pań jest nadal czynna zawodowo, a sceny rozbierane powyżej 45 roku życia nie są aż taką rzadkością ...
| 1 | Figura |
2 | Probosz |
3 | Kozaczyk |
4 | Gawryluk |
5 | Szapołowska |
| 6 | Dymna |
7 | Pacuła |
8 | Cielecka |
9 | Petry |
10 | Trybała |
| 11 | Trela |
12 | Krukówna |
13 | Szafrańska |
14 | Dancewicz |
15 | Skibińska |
| 16 | Śmiechowicz |
17 | Avelon |
18 | Łącz |
19 | Żółkowska |
20 | Lorska |
| 21 | Boczarska |
22 | Ostaszewska |
23 | Walter |
24 | Pakulnis |
25 | Ryciak |























