Top 50 Aktorek Nudografii: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 75: | Linia 75: | ||
| 25 | | 25 | ||
|[[Grafika:Eliza_Ryciak_01.jpg|100 px|thumb|Eliza<br/> Ryciak]] | |[[Grafika:Eliza_Ryciak_01.jpg|100 px|thumb|Eliza<br/> Ryciak]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|26 | |||
|[[Grafika:Paulina_Mlynarska_01.jpg|100 px|thumb|Paulina<br/> Młynarska]] | |||
| 27 | |||
|[[Grafika:Dorota_Kwiatkowska_01.jpg|100 px|thumb|Dorota<br/> Kwiatkowska]] | |||
| 28 | |||
|[[Grafika:Malgorzata_Pieczynska_01.jpg|100 px|thumb|Małgorzata<br/> Pieczyńska]] | |||
| 29 | |||
|[[Grafika:Violetta_Kolakowska_01.jpg|100 px|thumb|Violetta<br/> Kołakowska]] | |||
| 30 | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Paskuda_01.jpg|100 px|thumb|Katarzyna<br/> Paskuda]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 20:22, 17 lis 2008
Grażyna Szapołowska czy Katarzyna Figura? A może ktoś zupełnie inny?
Popularna aktorka "głównego nurtu", czy mniej znana, ale zasłużona w "grze ciałem" albo fotomodelka z epizodem aktorskim w karierze?
Jak wybrać "Miss Nudografii" ?
Uroda, popularność czy seksapil są na tyle niewymiernymi czynnikami, że na ich podstawie nie można oprzeć rankingu "Top 50 Aktorek Nudografii".
Pozostają takie policzalne wartości jak:
- ilość zagranych scen rozbieranych w różnych produkcjach filmowych,
- stopień roznegliżowania występujących w nich aktorek,
- ilość rozbieranych sesji fotograficznych.
Biorąc to wszystko pod uwagę otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy. Tym bardziej, że większość z ujętych tu pań jest nadal czynna zawodowo, a sceny rozbierane powyżej 45 roku życia nie są aż taką rzadkością ...
| 1 | Figura |
2 | Probosz |
3 | Kozaczyk |
4 | Gawryluk |
5 | Szapołowska |
| 6 | Dymna |
7 | Pacuła |
8 | Cielecka |
9 | Petry |
10 | Trybała |
| 11 | Trela |
12 | Krukówna |
13 | Szafrańska |
14 | Dancewicz |
15 | Skibińska |
| 16 | Śmiechowicz |
17 | Avelon |
18 | Łącz |
19 | Żółkowska |
20 | Lorska |
| 21 | Boczarska |
22 | Ostaszewska |
23 | Walter |
24 | Pakulnis |
25 | Ryciak |
| 26 | Młynarska |
27 | Kwiatkowska |
28 | Pieczyńska |
29 | Kołakowska |
30 | Paskuda |




























