2008- podsumowanie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 132: | Linia 132: | ||
|''[[Agnieszka Warchulska]] - "[[Wieża]]" | |''[[Agnieszka Warchulska]] - "[[Wieża]]" | ||
|[[Grafika:Agnieszka_Warchulska_wieza-3.jpg|thumb|left|]] | |[[Grafika:Agnieszka_Warchulska_wieza-3.jpg|thumb|left|]] | ||
|- | |||
|[[Grafika:Agata_Stawarz_01.jpg|100 px|thumb|left]] | |||
|''[[Agata Stawarz]] - "[[Wieża]]" | |||
|[[Grafika:Agata_Stawarz_wieza_1.jpg|thumb|left|]] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:08, 31 gru 2008
Premiery filmowe:
Premiery telewizyjne:
Premiery na DVD:
| Natalia Szyguła - "Manna" | ||
| Sonia Bohosiewicz - "Rezerwat" | ||
| Agnieszka Grochowska - "Południe - Północ" | ||
| Agnieszka Warchulska - "Wieża" | ||
| Agata Stawarz - "Wieża" |

















































