Sceny rozbierane - sceneria: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 30: | Linia 30: | ||
|[[Hanna Balińska]]<br/>[[Halina Kowalska]] | |[[Hanna Balińska]]<br/>[[Halina Kowalska]] | ||
|"[[Brunet wieczorową porą]]"<br/>"[[Nie lubię poniedziałku]]" | |"[[Brunet wieczorową porą]]"<br/>"[[Nie lubię poniedziałku]]" | ||
|- | |||
|klasa lekcyjna | |||
|[[Beata Maj]] | |||
|"[[Grzeszny żywot Franciszka Buły]]" | |||
|- | |||
|kino | |||
|[[Katarzyna Kozaczyk]] | |||
|"[[L'uomo che guarda]]" | |||
|- | |- | ||
|dach budynku | |dach budynku | ||
Wersja z 18:24, 24 lis 2009
Sceneria- generalnie
Z przeprowadzonej przez nas analizy scen rozbieranych polskich aktorek wynika, że najczęściej ich nagość jest pokazywana w:
- Pomieszczeniach zamkniętych- 2113 przypadków
- Naturze- 342 przypadki
- Środkach transportu- 36 przypadków
- Mieście- 25 przypadków
Stan na listopad 2009r.
Mniej typowa sceneria scen rozbieranych
Ponieważ nietypowe miejsca akcji rozbieranych scen erotycznych zostały omówione w innym artykule ciekawostkowym (patrz tu) skupimy się na nietypowej scenerii w pozostałych scenach rozbieranych.
Oto zestawienie takich scen:
| Miejsce akcji | Osoba | Tytuł produkcji filmowej |
| grobowiec | Joanna Żółkowska | "07 zgłoś się - serial TV" |
| magazyn | Alicja Bienicewicz | "Tango ptaka" |
| sklep | Hanna Balińska Halina Kowalska |
"Brunet wieczorową porą" "Nie lubię poniedziałku" |
| klasa lekcyjna | Beata Maj | "Grzeszny żywot Franciszka Buły" |
| kino | Katarzyna Kozaczyk | "L'uomo che guarda" |
| dach budynku | Danuta Stenka | "Crimen - serial TV" |
| winda | Karina Szafrańska | "Seksmisja" |