TOP 30 ról filmowych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 59: | Linia 59: | ||
| 20 | | 20 | ||
|[[Grafika:Grazyna_Dlugolecka_012.jpg|200 px|thumb|[[Grażyna Długołęcka]]<br/>w filmie<br/> "[[Dzieje grzechu]]" (1975)]] | |[[Grafika:Grazyna_Dlugolecka_012.jpg|200 px|thumb|[[Grażyna Długołęcka]]<br/>w filmie<br/> "[[Dzieje grzechu]]" (1975)]] | ||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|21 | |||
|[[Grafika:Mascha_Gonska_011.jpg|200 px|thumb|[[Mascha Gonska]]<br/> w filmie<br/> "[[Trio infernale]]" (1974)]] | |||
| 22 | |||
|[[Grafika:Jolanta_Jackowska_011.jpg|200 px|thumb|[[Jolanta Jackowska]]<br/> w filmie<br/> "[[1968 Szczęśliwego Nowego Roku|1968 Szczęśliwego ...]]" (1992)]] | |||
| 23 | |||
|[[Grafika:Laetizia_Tarnowska_011.jpg|200 px|thumb|[[Laetizia Tarnowska]]<br/>w filmie<br/> "[[X femmes 2]]" (2009)]] | |||
| 24 | |||
|[[Grafika:Katarzyna_Figura_01.jpg|200 px|thumb|[[Katarzyna Figura]]<br/>w filmie<br/> "[[Autoportret z kochanką]]" (1996)]] | |||
| 25 | |||
|[[Grafika:Dorota_Kwiatkowska_01.jpg|200 px|thumb|[[Dorota Kwiatkowska]]<br/>w filmie<br/> "[[Thais]]" (1983)]] | |||
|} | |||
{{clear}} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|26 | |||
|[[Grafika:Monika_Braun_01.jpg|200 px|thumb|[[Monika Braun]]<br/> w filmie<br/> "[[Widziadło]]" (1983)]] | |||
| 27 | |||
|[[Grafika:Laura_Lacz_011.jpg|200 px|thumb|[[Laura Łącz]]<br/> w filmie<br/> "[[Kamienne tablice]]" (1983)]] | |||
| 28 | |||
|[[Grafika:Dorota_Pomykala_01.jpg|200 px|thumb|[[Dorota Pomykała]]<br/>w filmie<br/> "[[Chce mi się wyć]]" (1989)]] | |||
| 29 | |||
|[[Grafika:Barbara_Karska_011.jpg|200 px|thumb|[[Barbara Karska]]<br/>w filmie<br/> "[[L'annee des meduses]]" (1984)]] | |||
| 30 | |||
|[[Grafika:Ewa_Gawryluk_010.jpg|200 px|thumb|[[Ewa Gawryluk]]<br/>w filmie<br/> "[[Wielka wsypa]]" (1992)]] | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 14:13, 15 lis 2012
TOP 30 ról filmowych polskich aktorek według nudografii
Biorąc pod uwagę:
- ilość scen rozbieranych zagranych przez aktorkę w produkcji filmowej,
- oraz jej stopień roznegliżowania
otrzymujemy klasyfikację, zmieniającą się w miarę uzupełniania naszej bazy.
| 1 | ![]() w filmie "L'uomo che guarda" (1984) |
2 | ![]() w filmie "Szamanka" (1996) |
3 | ![]() w filmie "Dwa ognie" (2010) |
4 | ![]() w filmie "Le secret d'Emmanuelle" (1993) |
5 | ![]() w filmie "Córy szczęścia" (1999) |
| 6 | ![]() w filmie "Pod powierzchnią" (2006) |
7 | ![]() w filmie "La Villa Del Venerdi" (1992) |
8 | ![]() w filmie "Forest of the Damned" (2005) |
9 | ![]() w filmie "Tabu" (1987) |
10 | ![]() w filmie "W wannie" (1981) |
| 11 | ![]() w filmie "Żywot człowieka ..." (1993) |
12 | ![]() w filmie "Wirus" (1996) |
13 | ![]() w filmie "Magique Emmanuelle" (1993) |
14 | ![]() w filmie "Big Love" (2011) |
15 | ![]() w filmie "Sara" (1997) |
| 16 | ![]() w filmie "Różyczka" (1993) |
17 | ![]() w filmie "Łuk Erosa" (1987) |
18 | ![]() w filmie "Emmanuelle a Venise" (1993) |
19 | ![]() w filmie "Pepperminta" (2009) |
20 | ![]() w filmie "Dzieje grzechu" (1975) |
| 21 | ![]() w filmie "Trio infernale" (1974) |
22 | ![]() w filmie "1968 Szczęśliwego ..." (1992) |
23 | ![]() w filmie "X femmes 2" (2009) |
24 | ![]() w filmie "Autoportret z kochanką" (1996) |
25 | ![]() w filmie "Thais" (1983) |
| 26 | ![]() w filmie "Widziadło" (1983) |
27 | ![]() w filmie "Kamienne tablice" (1983) |
28 | ![]() w filmie "Chce mi się wyć" (1989) |
29 | ![]() w filmie "L'annee des meduses" (1984) |
30 | ![]() w filmie "Wielka wsypa" (1992) |


























