Nietypowe formy utrwalenia nagości aktorek: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 97: | Linia 97: | ||
|[http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1121924 Maria Quoos] | |[http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1121924 Maria Quoos] | ||
|''- "[[Powrót wilczycy]]"'' | |''- "[[Powrót wilczycy]]"'' | ||
|} | |||
{| class="wikitable" align=left | |||
|- | |||
|[[Grafika:Anna_Samusionek_obraz.jpg|100 px|thumb]] | |||
|[[Anna Samusionek]] | |||
|''- "[[Na Wspólnej - serial TV|Na Wspólnej]]"'' | |||
|} | |||
|- | |||
|[[Grafika:Magdalena_Wolenska_obraz.jpg|100 px|thumb]] | |||
|[[Magdalena Woleńska]] | |||
|''- "[[Na Wspólnej - serial TV|Na Wspólnej]]"'' | |||
|} | |} | ||
{{clear}} | {{clear}} | ||
Wersja z 10:41, 5 mar 2018
Oprócz filmowych scen rozbieranych i nagości zarejestrowanej na fotografiach zdarzają się inne formy utrwalenia roznegliżowanych wdzięków polskich aktorek:
W postaci obrazu:
| Kazimiera Niewiarowska | - akt Leonarda Winterowskiego (1923) |
| Agnieszka Włodarczyk | - "Sara |
| Katarzyna Śmiechowicz | - "Panny i wdowy - serial TV" odc. 2 |
| Izabela Kuna | - "Na koniec świata" |
| Renata Dancewicz | - "Diabelska Edukacja" |
| Roma Gąsiorowska | - "Ki" |
| Anna Nowak | - "Gustav Klimt - Der Geheimnisvolle" |
| Natalia Rybicka | - "Ratownicy" odc. 5 |
| Lidia Sadowa | - "Trzy minuty. 21:37" |
| Zofia Jamry | - "Spotkania" |
| Grażyna Szapołowska | - "Rezydencja" |
| Iwona Katarzyna Pawlak | - "Leśmian" |
| Emilia Woźniak | - "Capolavoro" |
| Maria Quoos | - "Powrót wilczycy" |
| Anna Samusionek | - "Na Wspólnej" |
|-
|

|Magdalena Woleńska |- "Na Wspólnej" |}
W postaci rzeźby:
| Aleksandra Woźniak | - "13 posterunek - serial TV" odc. 15 |
| Tamara Arciuch | - "Halo Hans - serial TV" odc. 9 |
| Zofia Jamry | - "Spotkania" |
W innej formie graficznej:
| Halina Golanko | - grafika z filmu "Brylanty pani Zuzy" (1971) |
| Anna Baniowska | - plakat do filmu "Pornografia" (2003) |



















