Wkład użytkownika Petermal
Wyniki dla użytkownika Petermal dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik(-czka) wykonał(a) 93 773 edycje. Konto utworzone 16 cze 2007.
11 maj 2009
- 09:0409:04, 11 maj 2009 różn. hist. +197 Alicja Jachiewicz →Sceny rozbierane w:
- 09:0309:03, 11 maj 2009 różn. hist. +328 Alicja Jachiewicz →Sceny rozbierane w:
- 09:0109:01, 11 maj 2009 różn. hist. +324 N Laureat Nowa strona: '''Rok produkcji:''' 1980 '''Reżyseria:''' Jerzy Domaradzki '''Więcej informacji:''' [http://filmpolski.pl/fp/index.php/124070 FilmPolski.pl] '''Dodatkowy opis:''' Brak. {{clear... ostatnia
- 08:2808:28, 11 maj 2009 różn. hist. +91 Quo Vadis - serial Nie podano opisu zmian
- 08:2708:27, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-16.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2708:27, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-15.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2608:26, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-14.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2608:26, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-13.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2608:26, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-12.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2608:26, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-11.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2508:25, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-10.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2508:25, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-9.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2508:25, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-8.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2408:24, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-7.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2408:24, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-6.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2408:24, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-5.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2308:23, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-4.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2308:23, 11 maj 2009 różn. hist. 0 Quo Vadis- nierozpoznane Nie podano opisu zmian
- 08:2308:23, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-3.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2308:23, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-2.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2208:22, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Nierozpoznana quovadis-1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 08:2208:22, 11 maj 2009 różn. hist. +1949 N Quo Vadis- nierozpoznane Nowa strona: {| class="wikitable" align=right |- |thumb|Nierozpoznana - Quo Vadis |thumb|Nierozpoznana - Quo Vadis |...
- 08:1508:15, 11 maj 2009 różn. hist. +87 Quo Vadis Nie podano opisu zmian
- 07:5007:50, 11 maj 2009 różn. hist. +12 Barbara Kałużna →Sceny rozbierane w:
- 07:5007:50, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Barbara Kaluzna doreczyciel 1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 07:5007:50, 11 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Barbara Kaluzna 011.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 07:4907:49, 11 maj 2009 różn. hist. +1 Barbara Kałużna Nie podano opisu zmian
- 07:4907:49, 11 maj 2009 różn. hist. +338 Barbara Kałużna →Sceny rozbierane w:
- 07:4607:46, 11 maj 2009 różn. hist. +70 Doręczyciel - serial TV Nie podano opisu zmian
8 maj 2009
- 20:3620:36, 8 maj 2009 różn. hist. +16 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:3320:33, 8 maj 2009 różn. hist. +60 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:1820:18, 8 maj 2009 różn. hist. +44 Wanda Wróblewska →Sceny rozbierane w:
- 20:1720:17, 8 maj 2009 różn. hist. −1 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:1620:16, 8 maj 2009 różn. hist. +320 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:0920:09, 8 maj 2009 różn. hist. +2 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:0820:08, 8 maj 2009 różn. hist. +188 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:0620:06, 8 maj 2009 różn. hist. +186 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:0220:02, 8 maj 2009 różn. hist. +185 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 20:0020:00, 8 maj 2009 różn. hist. +157 Maria Probosz Nie podano opisu zmian
- 19:5619:56, 8 maj 2009 różn. hist. +246 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 19:0719:07, 8 maj 2009 różn. hist. +365 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 18:5418:54, 8 maj 2009 różn. hist. +2 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 18:5318:53, 8 maj 2009 różn. hist. +754 Maria Probosz →Sceny rozbierane w:
- 18:3418:34, 8 maj 2009 różn. hist. +2 Anna Brusewicz →Sceny rozbierane w:
- 18:3418:34, 8 maj 2009 różn. hist. +106 Anna Brusewicz →Sceny rozbierane w:
- 18:3118:31, 8 maj 2009 różn. hist. +151 Agnieszka Proszkowska →Sceny rozbierane w:
- 18:0318:03, 8 maj 2009 różn. hist. 0 N Plik:Anna Prucnal 01.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 18:0218:02, 8 maj 2009 różn. hist. +61 Anna Prucnal Nie podano opisu zmian
- 18:0018:00, 8 maj 2009 różn. hist. +296 Anna Prucnal →Sceny rozbierane w:
- 17:5417:54, 8 maj 2009 różn. hist. +46 Celina Przygoda-Nalepa →Sceny rozbierane w: ostatnia