Wkład użytkownika Petermal
Wyniki dla użytkownika Petermal dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik(-czka) wykonał(a) 93 343 edycje. Konto utworzone 16 cze 2007.
27 gru 2011
- 16:5016:50, 27 gru 2011 różn. hist. 0 N Plik:Aleksandra Justa beyondthesteppes 1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 16:4916:49, 27 gru 2011 różn. hist. +154 Aleksandra Justa →Sceny rozbierane w:
- 16:4616:46, 27 gru 2011 różn. hist. 0 Top 50 Aktorek Nudografii Nie podano opisu zmian
- 16:4316:43, 27 gru 2011 różn. hist. +38 Sceny rozbierane - rekordzistki Nie podano opisu zmian
- 10:5310:53, 27 gru 2011 różn. hist. 0 Nudografia Nie podano opisu zmian
- 10:5310:53, 27 gru 2011 różn. hist. −1 Statystyka nudografii →Sfilmowane sceny rozbierane
- 10:5210:52, 27 gru 2011 różn. hist. +456 Aleksandra Justa Nie podano opisu zmian
- 10:4910:49, 27 gru 2011 różn. hist. +398 Aleksandra Justa →Sceny rozbierane w:
- 10:4810:48, 27 gru 2011 różn. hist. −257 Aleksandra Justa →Sceny częściowo rozbierane:
- 10:4710:47, 27 gru 2011 różn. hist. +431 Agnieszka Grochowska →Sceny rozbierane w:
- 10:4110:41, 27 gru 2011 różn. hist. −31 Beyond The Steppes Nie podano opisu zmian ostatnia
23 gru 2011
- 16:1216:12, 23 gru 2011 różn. hist. +54 N J o l a n t a Å a g o d z i ń s k a stronę J o l a n t a Ł a g o d z i ń s k a przeniósł do J o l a n t a Ł a g o d z i ń s k a ostatnia
- 16:1216:12, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m J o l a n t a    Ša g o d z i ń s k a stronę J o l a n t a Ł a g o d z i ń s k a przeniósł do J o l a n t a Ł a g o d z i ń s k a
- 16:1216:12, 23 gru 2011 różn. hist. −7 J o l a n t a    Ša g o d z i ń s k a Nie podano opisu zmian
- 16:1216:12, 23 gru 2011 różn. hist. +504 N J o l a n t a    Ša g o d z i ń s k a Utworzył nową stronę „<!-- {| class="wikitable" align=right |- |thumb|1 |thumb|2 |}--> {{sexy}} Tytuł filmu: ''"B a l l a d a &nbs…”
- 16:0816:08, 23 gru 2011 różn. hist. +46 N K l a u d y n a L e w c z u k stronę K l a u d y n a L e w c z u k przeniósł do K l a u d y n a L e w c z u k
- 16:0816:08, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m K l a u d y n a   L e w c z u k stronę K l a u d y n a L e w c z u k przeniósł do K l a u d y n a L e w c z u k
- 16:0816:08, 23 gru 2011 różn. hist. +324 N K l a u d y n a   L e w c z u k Utworzył nową stronę „== Sceny częściowo rozbierane: == {| class="wikitable" align=right |- |thumb|1 |thumb|2 |} {{sexy}} Tytuł filmu…”
- 16:0116:01, 23 gru 2011 różn. hist. +42 N K a r o l i n a K u r e k stronę K a r o l i n a K u r e k przeniósł do K a r o l i n a K u r e k
- 16:0116:01, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m K a r o l i n a    K u r e k stronę K a r o l i n a K u r e k przeniósł do K a r o l i n a K u r e k
- 16:0116:01, 23 gru 2011 różn. hist. +254 N K a r o l i n a    K u r e k Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{topless}} Tytuł filmu: ''”W a n n a” 2008 <br/> Jako: ''L a r y s a''<br/> Opis: ''Pogrążąna w niewesołych wspomnieniach L a r y s…”
- 15:5815:58, 23 gru 2011 różn. hist. +47 N A n n a G a r w o l i ń s k a stronę A n n a G a r w o l i ń s k a przeniósł do A n n a G a r w o l i ń s k a
- 15:5815:58, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m A n n a    G a r w o l i ń s k a stronę A n n a G a r w o l i ń s k a przeniósł do A n n a G a r w o l i ń s k a
- 15:5815:58, 23 gru 2011 różn. hist. +492 N A n n a    G a r w o l i ń s k a Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{topless}} Tytuł filmu: ''"T r z y d n i b e z w y r o k u" 1991''<br/> Jako: ''kasjerk…”
- 15:4815:48, 23 gru 2011 różn. hist. 0 N Plik:IzDr rj 1.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 15:4715:47, 23 gru 2011 różn. hist. +72 N I z a b e l a D r o b o t o w i c z - O r k i s z stronę I z a b e l a D r o b o t o w i c z - O r k i s z przeniósł do I z a b e l a D r o b o t o w i c z - O r k i s z
- 15:4715:47, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m I z a b e l a    D r o b o t o w i c z -   O r k i s z stronę I z a b e l a D r o b o t o w i c z - O r k i s z przeniósł do I z a b e l a D r o b o t o w i c z - O r k i s z
- 15:4215:42, 23 gru 2011 różn. hist. +2 I z a b e l a    D r o b o t o w i c z -   O r k i s z →Sceny rozbierane w:
- 15:4215:42, 23 gru 2011 różn. hist. +540 N I z a b e l a    D r o b o t o w i c z -   O r k i s z Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = Grafika:IzDr_rj_1.jpg|thumb|right|1]] {{topless}} Tytuł filmu: ''"R a j s k a j a b ł o ń" 1985''<br/> Jako: ''B r o n k a…”
- 15:3815:38, 23 gru 2011 różn. hist. +44 N M a l i n a C h o j e c k a stronę M a l i n a C h o j e c k a przeniósł do M a l i n a C h o j e c k a
- 15:3815:38, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m M a l i n a    C h o j e c k a stronę M a l i n a C h o j e c k a przeniósł do M a l i n a C h o j e c k a
- 15:3815:38, 23 gru 2011 różn. hist. +690 N M a l i n a    C h o j e c k a Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{topless}}{{backless}} Tytuł filmu: ''"D e b i u t" 2004<br/> Jako: ''dziewczyna''<br/> Opis: ''Dziewczyna, chłopak (D a r i u s z &nbs…”
- 15:3515:35, 23 gru 2011 różn. hist. +43 N J u s t y n a K a b a ł a stronę J u s t y n a K a b a ł a przeniósł do J u s t y n a K a b a ł a
- 15:3515:35, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m J u s t y n a    K a b a ł a stronę J u s t y n a K a b a ł a przeniósł do J u s t y n a K a b a ł a
- 15:3515:35, 23 gru 2011 różn. hist. +18 J u s t y n a    K a b a ł a Nie podano opisu zmian
- 15:3415:34, 23 gru 2011 różn. hist. +308 N J u s t y n a    K a b a ł a Utworzył nową stronę „{{topless}} Produkcja filmowa: ''S h o w r e e l aktorki <br/> Jako: ''?''<br/> Opis: ''Scena topless na skraju ulicy z nagą dziewczynką trzymaną przed sobą. Pocho…”
- 15:3215:32, 23 gru 2011 różn. hist. +46 N K a r o l i n a K w i a t e k stronę K a r o l i n a K w i a t e k przeniósł do K a r o l i n a K w i a t e k
- 15:3215:32, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m K a r o l i n a    K w i a t e k stronę K a r o l i n a K w i a t e k przeniósł do K a r o l i n a K w i a t e k
- 15:3215:32, 23 gru 2011 różn. hist. +22 K a r o l i n a    K w i a t e k Nie podano opisu zmian
- 15:3215:32, 23 gru 2011 różn. hist. +367 N K a r o l i n a    K w i a t e k Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{topless}} Tytuł filmu: ''”D l a c i e b i e i o g n i a” 2008 <br/> Jako: ''ta…”
- 15:2915:29, 23 gru 2011 różn. hist. +48 N K a t a r z y n a B e d n a r z stronę K a t a r z y n a B e d n a r z przeniósł do K a t a r z y n a B e d n a r z
- 15:2915:29, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m K a t a r z y n a    B e d n a r z stronę K a t a r z y n a B e d n a r z przeniósł do K a t a r z y n a B e d n a r z
- 15:2915:29, 23 gru 2011 różn. hist. +3 K a t a r z y n a    B e d n a r z →Sceny rozbierane w:
- 15:2915:29, 23 gru 2011 różn. hist. +360 N K a t a r z y n a    B e d n a r z Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{frontal}} Tytuł filmu: ''”B i a ł e m a ł ż e ń s t wo" - teatr TV 2011 <br/> Jako: ''B i a n k a''<br/> Opis: ''S…”
- 15:2715:27, 23 gru 2011 różn. hist. +52 N K a t a r z y n a M i c h a l s k a stronę K a t a r z y n a M i c h a l s k a przeniósł do K a t a r z y n a M i c h a l s k a
- 15:2715:27, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m K a t a r z y n a    M i c h a l s k a stronę K a t a r z y n a M i c h a l s k a przeniósł do K a t a r z y n a M i c h a l s k a
- 15:2615:26, 23 gru 2011 różn. hist. +983 N K a t a r z y n a    M i c h a l s k a Utworzył nową stronę „= Sceny rozbierane w: = {{topless}} Tytuł filmu: ''”G ł ę b o k a w o d a” odcinek 1- 2011 <br/> Jako: ''H a l i n a''<br/> Opis: ''J e r z y…”
- 15:2115:21, 23 gru 2011 różn. hist. +46 N M a r t a R a c z k o w s k a stronę M a r t a R a c z k o w s k a przeniósł do M a r t a R a c z k o w s k a
- 15:2115:21, 23 gru 2011 różn. hist. 0 m M a r t a   R a c z k o w s k a stronę M a r t a R a c z k o w s k a przeniósł do M a r t a R a c z k o w s k a
- 15:2015:20, 23 gru 2011 różn. hist. +26 M a r t a   R a c z k o w s k a Nie podano opisu zmian