Kac Wawa- nierozpoznane

Z Nudografia - Baza z informacjami na temat rozbieranych scen polskich aktorek w filmie i teatrze TV
Wersja z dnia 10:18, 14 gru 2012 autorstwa Petermal (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kac Wawa
Backless
Backless

Tytuł filmu: Kac Wawa” 2011
Opis: "Grzmihuj" (Michał Żurawski) po zażyciu podejrzanego specyfiku ma omamy wzrokowe- wydaje mu się, że oddalająca się hotelowym korytarzem kelnerka jest kompletnie naga. W roli kelnerki wystąpiła we wcześniejszych ujęciach Gizella Bortel, nie wiadomo jednak, czy to jej pośladki można obejrzeć w filmie.


Kac Wawa
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
 
Topless
Topless

Opis: Dziewczyny tańczące topless z głównymi męskimi bohaterami tego filmu. Ta sama scena pojawia się dwukrotnie- po raz pierwszy na początku, w wyobraźni odurzonego Andrzeja i przy napisach końcowych. Niewykluczony udział wymienianych w obsadzie filmu: Magdaleny Godlewskiej, Malwiny Stępak, Sylwii Skarbińskiej, czy Magdaleny Koselskiej.

Info- Squall


Kac Wawa
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
 
Topless
Topless

Opis: Scena ze snu Andrzeja (Borys Szyc). Ponownie roznegliżowane dziewczyny tańczą wokół niego, dwie z nich odsłaniają przy tym nagi biust. Niewykluczony udział dwóch fotomodelek o imieniu Magdalena: Godlewskiej i Ciupy.


Kac Wawa
1
1
2
2
3
3
4
4
 
Topless
Topless
Backless
Backless

Opis: Naga dublerka Beaty (Agnieszka Włodarczyk) w scenie, gdy przechodzący ulicą "Kobyła" (Przemysław Bluszcz) podgląda przez okno swoją sąsiadkę.


Kac Wawa
Kac Wawa
Topless
Topless

Opis: Dziewczyna topless w łazience agencji towarzyskiej "Kabana" (Mirosław Zbrojewicz), której z zaskoczeniem przygląda się Jerzy (Mariusz Pujszo).