Aleksandra Kaniak

Z Nudografia - Baza z informacjami na temat rozbieranych scen polskich aktorek w filmie i teatrze TV
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Informacje w portalu imdb.com

Zdjęcia i Filmiki na forum Celebs Forum

Aktorka prawdopodobnie pochodząca z Górnego Śląska, rocznik ok. 1968

Sceny rozbierane w:

Full-frontal
Full-frontal

Tytuł filmu: "Love Street - serial TV" odcinek "Much Madness" 1994
Jako: Maggie
Opis: Scena erotyczna z partnerem o bujnie owłosionej klatce piersiowej, w której eksponowany jest głównie biust aktorki.


Full-frontal
Full-frontal

Tytuł filmu: "Unconditional Love" 1994
Jako: Mary Chambers
Opis: 1. Mary jest sąsiadką malarza Stevena (Pablo Bryant). Steven ma okazję przyjrzeć się jej piersi, gdy kobieta bierze prysznic (scena topless).
2. Potem w pracowni malarza dochodzi do zbliżenia. Mary najpierw powoli się rozbiera (scena topless), a potem rzuca się na stojącego przed nią mężczyznę.
3. W trzeciej scenie Mary zsuwa z ramion szlafrok i naga pozuje Stevenowi do obrazu. Szlafrok zakłada z powrotem, gdy mężczyzna ma ochotę na coś więcej, niż tylko szkicowanie jej wdzięków.


Topless
Topless

Tytuł filmu: "Forbidden Games" 1995
Jako: Amber
Opis: Scena w kąpieli przed płonącym kominkiem. Amber i Shauna (Amy Weber) wykorzystują wspólne przebywanie nago w wannie niekoniecznie tylko do zabiegów higienicznych. Najpierw wypijają szampana w otoczeniu zapalonych świec, a potem pieszczą się wzajemnie i całują.


Topless
Topless
Backless
Backless

Tytuł filmu: "Hot Line" odcinek 12 "Hannah Surprise" 1996
Jako: Angelique
Opis:
1. Angelique powoli rozbiera się przed kąpielą, wiedząc, że jest obserwowana przez Hannah (Betsy Gardner). Po zdjęciu gorsetu, pończoch i majteczek wchodzi kompletnie naga do wypełnionej wodą z pianą wanny.

Topless
Topless
Backless
Backless

2. Angelique w stroju pokojówki wchodzi do pokoju, w którym znajduje się Lisa (Jennifer Behr). Podaje jej szklaneczkę soku pomarańczowego z lodem, a po chwili delikatnie popycha na sofę. Kobiety rozbierają się i pieszczą wzajemnie, wykorzystując między innymi kostki lodu z przyniesionego soku.


Full-frontal
Full-frontal
Backless
Backless

Tytuł filmu: "Women: Stories of Passion- serial TV" odcinek 9 "City of Men" (1997)
Jako: -
Opis: 1. Kobieta grana przez Aleksandrę Kaniak rozbiera się do naga przed wytatuowanym partnerem (Arly Jover). Mężczyzna przesłania jej oczy czarną maseczką i przenosi na łóżko. Tu następuje scena erotyczna przerwana wtargnięciem uzbrojonych napastników.
2. Scena w okratowanej celi- kobieta ubrana w zupełnie przezroczyste body i strażnik podniecający się jej nagością.
3. Ubrana w to samo body kobieta jest prowadzona przez strażniczkę- kamera skupa się na tylnych partiach ciała więźniarki.


Backless
Backless

Tytuł filmu: "Unconditional Love" 1994
Jako: Mary Chambers
Opis: Zdjęcia z planu, tych scen nie ma w filmie. Autor Hank Gans.