Drogówka- nierozpoznane

Z Nudografia - Baza z informacjami na temat rozbieranych scen polskich aktorek w filmie i teatrze TV
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Drogówka
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
 
Topless
Topless

Tytuł filmu: Drogówka” 2012
Jako: kochanka Petryckiego
Opis: Dziewczyna, z którą seks uprawiał sierżant Petrycki (Arkadiusz Jakubik), na nagraniu pokazywanym przez niego kolegom z drogówki.


Drogówka
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
 
Full-frontal
Full-frontal

Jako: dziewczyny z nocnego klubu
Opis: Dziewczyny z nocnego klubu, z którymi zabawiali się policjanci z drogówki. Scena powraca kilkakrotnie w urywkach wspomnień Króla (Bartłomiej Topa). Wśród nich: dziewczyna topless w peruce pijąca wódkę z Królem (Bartłomiej Topa), inna dziewczyna topless w peruce, z którą seks od tyłu uprawia Petrycki (Arkadiusz Jakubik), naga dziewczyna przyglądająca się walce Banasia (Eryk Lubos) z czarnoskórym kickbokserem, ciemnowłosa dziewczyna tańcząca na rurze, dwie rozebrane dziewczyny w garderobie (plus jedna wyłącznie w foliowym płaszczyku przeciwdeszczowym).


Drogówka
1
1
2
2
3
3
4
4
 
Topless
Topless

Jako: dziewczyny z nocnego klubu
Opis: Król wraca do nocnego klubu, aby odzyskać spodnie z kluczem do kawalerki. W tej scenie występują dwie dziewczyny topless: barmanka w peruce i długowłosa szatynka, kręcąca się między gośćmi.


Nierozpoznana - Drogówka
Topless
Topless

Jako: dziewczyna z nocnego klubu
Opis: Król ponownie wraca do nocnego klubu, tym razem w poszukiwaniu Leny (Aleksandra Domańska). Podczas jego rozmowy z barmanem przy barze siedzi dziewczyna topless z przypiętymi białymi skrzydłami.


Drogówka
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
 
Full-frontal
Full-frontal

Jako: escort girls
Opis: W ręce Króla (Bartłomiej Topa) wpada nagranie z "kolacji biznesowej" z udziałem przedstawicieli władz, biznesmenów i dziewczyn do towarzystwa. Wśród tych ostatnich są: dwie nagie kelnerki (ciemnowłosa- Diana Hoffmann i blondynka), dziewczyna topless w towarzystwie Jasia (Janusz Chabior) i blondynka uprawiająca seks oralny z adwokatem (Przemysław Bluszcz).